Google Scholar: cites
Dual dimension of modules over normalizing extensions
Shamsuddin, Armad

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 37, Núm. 2 (1993) , p. 355-358, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37778
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37293_09


4 p, 106.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir