Google Scholar: cites
Some theorems of Phragmen-Lindelof type for nonlinear partial differential equations
Quintanilla, Ramón

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 37, Núm. 2 (1993) , p. 443-463, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37784
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37293_15


21 p, 441.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir