Google Scholar: cites
Weighted norm inequalities for maximal functions from the muckenhoupt conditions
Rakotondratsimba, Y.

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 1 (1994) , p. 26-36, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37788
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38194_03


12 p, 2.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir