Google Scholar: cites
The property (Hu) and (Ω) with the exponential representation of holomorphic functions
Nguyen, Minh Ha
Nguyen, Van Khue

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 1 (1994) , p. 37-49, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37789
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38194_04


13 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-09-20



   Favorit i Compartir