Google Scholar: cites
R-trees and the Bieri-Nneumann-Strebel invariant
Levitt, Gilbert

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 1 (1994) , p. 195-202, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37799
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38194_14


8 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir