Google Scholar: cites
Locally soluble groups with all nontrivial normal subgroups isomorphic
Lennox, John C.
Smith, Howard
Wiegold, James

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 1 (1994) , p. 203-205, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37800
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38194_15


3 p, 802.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir