Google Scholar: cites
On approximation and interpolation of entire functions with index-pair (p, q)
Kasana, H. S.
Kumar, D.

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 255-267, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37805
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_01


13 p, 2.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir