Google Scholar: cites
Approximation par des fonctions holomorphes a croissance controleé
Charpentier, Ph.
Dupain, Y.
Mounkaila, Modi

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 269-298, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37806
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_02


30 p, 4.7 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir