Google Scholar: cites
On subgroups of ZJ type of an F-injector for fitting classes between Ep*p and Ep*Gp
Martínez Pastor, A.

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 411-425, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37814
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_10


15 p, 2.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir