Google Scholar: cites
Multiplier extension and samplin theorem on hardy spaces
Sun, Qiyu

Data: 1994
Resum: Extension by integer translates of compactly supported function for multiplier spaces on periodic Hardy spaces to multiplier spaces on Hardy spaces is given. Shannon sampling theorem is extended to Hardy spaces.
Drets: Aquest material està protegit per drets d'autor i/o drets afins. Podeu utilitzar aquest material en funció del que permet la legislació de drets d'autor i drets afins d'aplicació al vostre cas. Per a d'altres usos heu d'obtenir permís del(s) titular(s) de drets.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 441-454, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37817
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_13


14 p, 2.3 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2024-12-01



   Favorit i Compartir
Loading...