Google Scholar: cites
On the structure of the intersection of two middle third cantor sets
Davis, Gregory J.
Hu, Tian-You

Data: 1995
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 39, Núm. 1 (1995) , p. 43-60, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37823
DOI: 10.5565/PUBLMAT_39195_03


18 p, 158.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir