Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/62373
Décomposition atomique des espaces de Bergman
Symesak, F.

Data: 1995
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 39, Núm. 2 (1995) , p. 285-299, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37838
DOI: 10.5565/PUBLMAT_39295_06
DOI: 10.5565/37838


15 p, 167.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir