Web of Science: 0 cites, Google Scholar: cites
The maximal quotient rings of regular group rings III
Cedó, Ferran (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1996
Resum: We give a new proof of the main result of [1] which does not use the classification of the finite simple groups.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 40, Núm. 1 (1996) , p. 15-19, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37849
DOI: 10.5565/PUBLMAT_40196_02


5 p, 84.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2022-02-13



   Favorit i Compartir