Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/62397
Estimates of solutions of impulsive parabolic equations and applications to the population dynamics
Bainov, D. (Dimitur)
Minchev, Emil

Data: 1996
Resum: A theorem on estimates of solutions of impulsive parabolic equations by means of solutions of impulsive ordinary differential equations is proved. An application to the population dynamics is given.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 1 (1996) , p. 85-94, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37853
DOI: 10.5565/PUBLMAT_40196_06
DOI: 10.5565/37853


10 p, 106.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir