Las Expresiones referenciales. Estudio semántico del sintagma nominal
Alcina Caudet, Amparo (Universitat Jaume I)
Ruiz Antón, Dr. Juan Carlos (Universitat Jaume I)

Data: 2010
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Estudios de lingüística del español, Vol. 31, Núm. (2010) , p. 1-135, ISSN 1139-8736

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/Elies/article/view/195748


345 p, 1.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Estudios de lingüística del español
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2011-03-31, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir