Web of Science: 5 cites, Scopus: 5 cites, Google Scholar: cites
Un théorème de point fixe sur les espaces Lp
Bourdon, M.

Data: 2012
Resum: We establish a fixed point theorem for group actions on Lp-spaces, which generalizes a theorem of Zuk and of Ballmann-Swiatkowski to the case p ≠ 2.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 56, Núm. 2 (2012) , p. 375-392, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/258154
DOI: 10.5565/PUBLMAT_56212_05


18 p, 384.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2012-06-14, darrera modificació el 2021-07-11



   Favorit i Compartir