Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/91343
On non-commuting sets in finite soluble CC-groups
Ballester-Bolinches, A.
Cossey, J.

Data: 2012
Resum: Lower bounds for the number of elements of the largest non-commuting set of a finite soluble group with a CC subgroup are considered in this paper.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Finite groups ; Non-commuting sets ; CC-subgroups
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 56, Núm. 2 (2012) , p. 0467-471, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565%2FPUBLMAT_56212_09
DOI: 10.5565/PUBLMAT_56212_09
DOI: 10.5565/258158


5 p, 248.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2012-06-14, darrera modificació el 2017-06-29



   Favorit i Compartir