Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
27 p, 474.1 KB On connectivity of Julia sets of transcendental meromorphic maps and weakly repelling fixed points II / Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Jarque i Ribera, Xavier (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Taixés, Jordi (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi)
Following the attracting and preperiodic cases ([5]), in this paper we prove the existence of weakly repelling fixed points for transcendental meromorphic maps, provided that their Fatou set contains a multiply-connected parabolic basin. [...]
2011 - 10.4064/fm215-2-5
Fundamenta Mathematicae, Vol. 215 (2011) , p. 177-202  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.