Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
16 p, 1.1 MB On the peak sets for holomorphic Lipschitz functions / Bruna, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1983 - 10.1512/iumj.1983.32.32022
Indiana University mathematics journal, Vol. 32, No. 2 (1983) , p. 257-273  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.