Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
9 p, 548.4 KB A note on a conjecture of Smale / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Simó, Carles (Universitat de Barcelona)
1981 - 10.1512/iumj.1981.30.30009
Indiana University mathematics journal, Vol. 30, No. 1 (1981) , p. 103-111  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.