Published articles

Published articles 2 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
9 p, 81.9 KB Grafs aplicats a la resolució de jocs / Basart i Muñoz, Josep M. (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Enginyeria de la Informació i de les Comunicacions) ; Guitart Colom, Pere (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Informàtica)
1997
Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 12, N. 1 (1997) , p. 17-25  
2.
10 p, 184.5 KB Sistemes dinámics : les matemàtiques del professor W. Szlenk / Alsedà i Soler, Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
L'objectiu d'aquesta xerrada és donar a conèixer a nivell humà i matemàtic la figura d'en Wiesław Szlenk, mort el 26 de juliol de 1995 a l'Hospital Clínic de Barcelona, a aquells membres de la comunitat matemàtica de la Universitat Autònoma de Barcelona que no hi varen tenir un contacte intens.
1997
Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 12, N. 1 (1997) , p. 7-16  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.