Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
10 p, 138.5 KB La topologia del DNA / Porti, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
En aquest article volem parlar d’una interacció de la topologia amb la biologia molecular. Més concretament, volem descriure un model topològic per interpretar l’acció d’un enzim en les molècules de DNA. [...]
1999
Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 14, N. 2 (1999) , p. 93-102  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.