Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
40 p, 3.5 MB Global Classification of a class of Cubic Vector Fields whose canonical regions are period annuli / Caubergh, Magdalena (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Torregrosa, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
2011 - 10.1142/S0218127411029501
International journal of bifurcation and chaos in applied sciences and engineering, Vol. 21 Núm. 7 (2011) , p. 1831-1867  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.