Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.02 segons. 
1.
11 p, 2.1 MB Permutation decoding of Z₂Z₄-linear codes / Bernal, José Joaquín (Universidad de Murcia) ; Borges, J. (Joaquim) (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Enginyeria de la Informació i de les Comunicacions) ; Fernández Córdoba, Cristina (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Enginyeria de la Informació i de les Comunicacions) ; Villanueva, M. (Mercè) (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Enginyeria de la Informació i de les Comunicacions)
An alternative permutation decoding method is described which can be used for any binary systematic encoding scheme, regardless whether the code is linear or not. Thus, the method can be applied to some important codessuch as Z₂Z₄ -linear codes, which are binary and, in general, nonlinear codes in the usual sense. [...]
2015 - 10.1007/s10623-014-9946-4
Designs, Codes and Cryptography, Vol. 76 Núm. 2 (August 2015) , p. 269-277  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.