Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
13 p, 1.6 MB Quasi-cyclic codes as cyclic codes over a family of local rings / Dougherty, Steven T. (University of Scranton. Department of Mathematics) ; Fernández Córdoba, Cristina (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Enginyeria de la Informació i de les Comunicacions) ; Ten-Valls, Roger (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d'Enginyeria de la Informació i de les Comunicacions)
2016 - 10.1016/j.ffa.2016.04.002
Finite fields and their applications, Vol. 40 (July 2016) , p. 138-149  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.