Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
15 p, 328.9 KB Subseries and signed series / Gasull i Embid, Armengol (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Mañosas Capellades, Francesc (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
For any positive decreasing to zero sequence a_n such that Ʃa_n diverges we consider the related series Ʃk_na_n and Ʃj_na_n. Here, k_n and j_n are real sequences such that Ʃk_nє{0,1} and j_nє{-1,1}. [...]
2019 - 10.3934/cpaa.2019024
Communications on pure & applied analysis, Vol. 18, issue 1 (Jan. 2019) , p. 479-492  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.