Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
31 p, 7.8 MB Accesses to infinity from Fatou components / Baranski, Krzysztof (University of Warsaw (Polònia). Institute of Mathematics) ; Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Jarque i Ribera, Xavier (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Karpinska, Boguslawa (Warsaw University of Technology (Polònia). Faculty of Mathematics and Information Science)
We study the boundary behaviour of a meromorphic map f: \C C on its invariant simply connected Fatou component U. To this aim, we develop the theory of accesses to boundary points of U and their relation to the dynamics of f. [...]
2017
Transactions of the American Mathematical Society, Vol. 369 Núm. 3 (2017) , p. 1835-1867  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.