Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
13 p, 1.9 MB Liouvillian first integrals for quadratic systems with an integrable saddle / Bolaños Rivera, Yudi Marcela (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Valls, Clàudia 1973- (Universidade Técnica de Lisboa. Departamento de Matemática)
We provide explicit expressions for the Liouvillian first integrals of the quadratic polynomial differential systems having an integrable saddle.
2015 - 10.1216/RMJ-2015-45-6-1765
The Rocky Mountain Journal of Mathematics, Vol. 45 Núm. 6 (2015) , p. 1765-1779  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.