Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
30 p, 1.8 MB On a Family of Rational Perturbations of the Doubling Map / Canela Sánchez, Jordi (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Garijo, Antoni (Universitat Rovira i Virgili. Departament d'Enginyeria Informàtica i Matemàtiques)
The goal of this paper is to investigate the parameter plane of a rational family of perturbations of the doubling map given by the Blaschke products. First we study the basic properties of these maps such as the connectivity of the Julia set as a function of the parameter a. [...]
2015 - 10.1080/10236198.2015.1050387
Journal of Difference Equations and Applications, Vol. 21 Núm. 8 (2015) , p. 715-741  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.