Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
36 p, 2.3 MB Tongues in Degree 4 Blaschke Products / Canela Sánchez, Jordi (Inst. of Math. Polish Academy of Sciences(Poland)) ; Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Garijo, Antoni (Universitat Rovira i Virgili. Departament d’Enginyeria Informàtica i Matemàtiques)
The goal of this paper is to investigate the family of Blasche products B_a(z)=z^3-a1- which is a rational family of perturbations of the doubling map. We focus on the tongue-like sets which appear in its parameter plane. [...]
2016
Nonlinearity, Vol. 29 (2016) , p. 3464-3495  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.