Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
19 p, 1.5 MB Sierpinski curve Julia sets for quadratic rational maps / Devaney, Robert L. (Boston University. Department of Mathematics) ; Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Garijo, Antoni (Universitat Rovira i Virgili. Departament d'Enginyeria Informàtica i matemàtiques) ; Jarque i Ribera, Xavier (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi)
We investigate under which dynamical conditions the Julia set of a quadratic rational map is a Sierpi ́nski curve.
2014 - 10.5186/aasfm.2014.3903
Annales Academiae Scientiarum Fennicae. Series A I. Mathematica, Vol. 39 (2014) , p. 3-22  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.