Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
21 p, 637.0 KB Wandering domains for composition of entire functions / Fagella Rabionet, Núria (Universitat de Barcelona. Departament de Matemàtica Aplicada i Anàlisi) ; Godillon, Sebastién (Universitat de Barcelona. Institut de Matemàtiques) ; Jarque i Ribera, Xavier (Universitat Rovira i Virgili. Departament d’Enginyeria Informàtica i Matemàtiques)
C. ~Bishop constructs an example of an entire function f in class B with at least two grand orbits of oscillating wandering domains. In this paper we show that his example has exactly two such orbits, that is, f has no unexpected wandering domains. [...]
2015 - 10.1016/j.jmaa.2015.04.020
Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 429 (2015) , p. 478-496  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.