Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
6 p, 1.8 MB Periods of continuous maps on closed surfaces / Guirao, Juan Luis Garcia (Universidad Politécnica de Cartagena (Múrcia). Departamento de Matemática Aplicada y Estadística) ; Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
2017 - 10.1216/RMJ-2017-47-4-1089
The Rocky Mountain Journal of Mathematics, Vol. 47 Núm. 4 (2017) , p. 1089-1096  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.