Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
10 p, 302.2 KB Topological entropy and periods of graph maps / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Saghin, Radu (Universitat Autònoma de Barcelona. Centre de Recerca per a l'Educació Científica i Matemàtica)
We give a complete description of the set of periods of continuous self-maps on graphs which have zero topological entropy and all their branching points are fixed. As a corollary we get a criterion for positive topological entropy for continuous self-maps on graphs. [...]
2012 - 10.1080/10236198.2011.561202
Journal of Difference Equations and Applications, Vol. 18 Núm. 4 (2012) , p. 589-598  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.