Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
5 p, 607.4 KB On the analytic integrability of the 5-dimensional Lorenz system for the gravitiy-wave activity / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Saghin, Radu (Universitat Autònoma de Barcelona. Centre de Recerca per a l'Educació Científica i Matemàtica) ; Zhang, Xiang (Shanghai Jiaotong University. Department of Mathematics)
The 5-dimensional Lorenz system for the coupled Rosby and gravity waves has exactly two independent analytic first integrals.
2014 - 10.1090/S0002-9939-2013-11773-9
Proceedings of the American Mathematical Society, Vol. 142 Núm. 2 (2014) , p. 531-537  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.