Articles publicats

Articles publicats 1 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
26 p, 700.8 KB The period function of generalized Loud's centers / Marín Pérez, David (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Villadelprat, Jordi (Universitat Rovira i Virgili. Departament d’Enginyeria Informàtica i Matemàtiques)
In this paper a three parameter family of planar differential systems with homogeneous nonlinearities of arbitrary odd degree is studied. This family is an extension to higher degree of the Loud’s systems. [...]
2013 - 10.1016/j.jde.2013.07.025
Journal of Differential Equations, Vol. 255 (2013) , p. 3071-3097  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.