Publicacions matemàtiques

Publicacions matemàtiques 16 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
85 p, 1.8 MB The work of Jose Luis Rubio De Francia
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_01
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 9-93  
2.
11 p, 302.8 KB Examples of singular maximal functions unbounded on Lp' / Christ, Michael
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_13
Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 1 (1991) , p. 269-279  
3.
9 p, 231.1 KB Boundary value problems for elliptic equations / Kenig, Karlos E.
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_14
Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 1 (1991) , p. 281-289  
4.
8 p, 176.4 KB Unique continuation for Schrodinger operators with potential in Morrey spaces / Ruiz, Alberto ; Vega, Luis
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_15
Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. (1991) , p. 291-298  
5.
23 p, 518.5 KB Remarks on Kato's square-root problem / Journé, Jean-Lin
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_16
Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 1 (1991) , p. 299-321  
6.
21 p, 533.8 KB An explicit expression for the Kr, functionals of interpolation between Lp spaces / Bastero, Jesús ; Raynaud, Yves ; Rezola, M. Luisa
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_02
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 97-117  
7.
12 p, 272.2 KB Vector valued measures of bounded mean oscillation / Blasco, Oscar
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_03
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 119-130  
8.
10 p, 308.5 KB Compactness properties of a locally compact group and analytic semigroups in the group algebra / Galé, José E.
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_04
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 131-140  
9.
13 p, 272.5 KB Weighted inequalities through factorization / Hernández, Eugenio
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_05
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 141-153  
10.
14 p, 302.3 KB Pointwise smoothness, two-microlocalization and wavelet coefficients / Jaffard, S.
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_06
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 155-168  
11.
18 p, 370.5 KB Weighted norm inequalities for general maximal operators / Pérez, C.
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_07
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 169-186  
12.
21 p, 498.8 KB Factorization of the green's operator and weak-type estimates for a random walk on a tree / Rochberg, Richard ; Taibleson, Mitchell
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_08
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 187-207  
13.
27 p, 494.5 KB Weighted inequalities for commutators of fractional and singular integrals / Segovia, Carlos ; Torrea, José L.
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_09
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 209-235  
14.
13 p, 367.2 KB Harmonic analysis and the geometry of subsets of RN / David, Guy ; Semmes, Stephen
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_10
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 237-249  
15.
7 p, 135.1 KB Dilations associated to flat curves / Wainger, Stephen
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_11
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 251-257  
16.
9 p, 220.3 KB The Traveling Salesman Problem and harmonic analysis / Jones, Peter W.
1991 - 10.5565/PUBLMAT_35191_12
Publicacions matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 259-267  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.