Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 7 records found  Search took 0.02 seconds. 
1.
57 p, 872.8 KB Sobre la formula de Gauss-Bonnet en varietats de dimensió imparella / Reventós, Agustí (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_10178_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 1-61  
2.
7 p, 127.3 KB Un problema molt difícil d'anells de grup / Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_10178_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 63-69  
3.
13 p, 265.5 KB Anàlisi Combinatòria(x) / Simó, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_10178_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 71-83  
4.
5 p, 76.2 KB Una nota sobre dualidad de Köthe y funciones representadas por series de Dirichlet / Prada Blanco, J.
1978 - 10.5565/PUBLMAT_10178_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 85-89  
5.
8 p, 108.5 KB Una contribució a l'estudi de grups que operen sobre un producte d'esferes / Castellet Solanas, Manuel (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_10178_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 91-98  
6.
5 p, 96.5 KB A note on the iteration of exponentials / Simó, Carles (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_10178_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 99-103  
7.
12 p, 235.6 KB Un problema en relació amb la suma d'espais tancats / Cufí, Julià, 1945- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_10178_07
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 10 (1978) p. 105-116  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.