Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 6 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
14 p, 262.0 KB Descripció d'alguns resultats recents sobre el teorema del límit central en espais de Banach separables / Giné, Evarist (Universitat Autònoma de Barcelona)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_11179_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 7-20  
2.
20 p, 367.5 KB La variedad de los módulos y la teoría clásica de invariantes proyectivos / Gaeta, Federico (Universitat de Barcelona)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_11179_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 21-40  
3.
12 p, 253.4 KB Espais de funcions analítiques en el disc / Cufí, Julià, 1945- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_11179_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 41-52  
4.
16 p, 329.5 KB Integració estocàstica / Nualart, David (Universitat Politècnica de Barcelona)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_11179_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 53-68  
5.
11 p, 235.0 KB Espacios de sucesiones / Tort, Manuel
1979 - 10.5565/PUBLMAT_11179_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 69-79  
6.
17 p, 336.0 KB Mesures vectorials i teorema de Radon-Nikodym / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_11179_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 81-97  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.