Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 6 records found  Search took 0.00 seconds. 
1.
13 p, 196.1 KB Grups amb dualitat homològica / Castellet Solanas, Manuel (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_12179_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 7-19  
2.
16 p, 313.4 KB Alguns aspectes actuals de lògica algebraica / Pla Carreras, Josep (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_12179_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 21-36  
3.
28 p, 568.5 KB La monqdromia de Picard-Lefschetz en el estudio de las singularidades complejas. / Navarro Aznar, V.
1979 - 10.5565/PUBLMAT_12179_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 37-63  
4.
16 p, 305.7 KB El polinomio de Bernstein y la monodromia / Puerta Sales, Ferran (Universitat Politècnica de Catalunya. Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_12179_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 65-80  
5.
12 p, 236.7 KB Problemes amb les equacions de la hidrodinàmica / Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_12179_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 81-92  
6.
25 p, 363.2 KB Aplicacions contínues de R en R / Simó, Carles (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_12179_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 93-117  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.