Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 4 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
56 p, 935.5 KB Subálgebres de L∞ que contenen a l'Álgebra del Disc / Castillo, Joan del ; Cufí i Sobregrau, Julià, dir.
1979 - 10.5565/PUBLMAT_13179_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 5-60  
2.
18 p, 301.8 KB Critical case for periodic solutions of a class of neutral equations with a small parameter / Martínez Amores, Pedro
1979 - 10.5565/PUBLMAT_13179_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 61-78  
3.
9 p, 165.7 KB Sobre l'existència d'equacions que realitzen Sn i An com a grups de galois d'un cos de números / Nart, E. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques) ; Vila, N. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_13179_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 79-87  
4.
18 p, 371.5 KB Cohomological characterisations of classes of finite groups / Stammbach, U. (Zürich, E.T.H.)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_13179_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 89-106  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.