Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 1 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
197 p, 2.8 MB Estudi d'una àlgebra topològica de funcions diferenciables / Bruna, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_14179_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 14 (1979) p. 11-207  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.