Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 1 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
116 p, 1.8 MB Evoluciones finales y movimientos quasi-aleatorios en el problema restringido de 3 cuerpos / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1979 - 10.5565/PUBLMAT_15179_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 15 (1979) p. 9-124  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.