Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 6 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
26 p, 464.4 KB La fundamentación del análisis de Fourier / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_02176_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 1-22  
2.
15 p, 355.2 KB Superficies de Riemann / Cufí, Julià, 1945- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_02176_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 23-37  
3.
31 p, 657.0 KB El problema de n cuerpos / Simó, C. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_02176_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 38-68  
4.
12 p, 186.8 KB Equacions diferencials amb retard / Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_02176_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 69-80  
5.
14 p, 202.7 KB H-Espais / Castellet Solanas, Manuel (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_02176_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 81-93  
6.
18 p, 328.6 KB El teorema de Fermat / Bayer Isant, Pilar (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_02176_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 94-110  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.