Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 6 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
75 p, 1.2 MB Estudio de algunos problemas en algebras de funciones lipschitzianas / Muñoz Lecanda, Miguel Carlos (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
1981 - 10.5565/PUBLMAT_25181_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 5-79  
2.
6 p, 109.1 KB Blowing up fixed points / Gómez Ruiz, Francisco (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
1981 - 10.5565/PUBLMAT_25181_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 81-86  
3.
4 p, 65.4 KB On the space of free loops of an odd sphere / Aguadé i Bover, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1981 - 10.5565/PUBLMAT_25181_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 87-90  
4.
5 p, 95.6 KB Two coincidente theorems / Compta Creus, Albert
1981 - 10.5565/PUBLMAT_25181_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 91-95  
5.
10 p, 144.2 KB On the number of periodic orbits of continuous mappings of the interval / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Reventós, Agustí (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1981 - 10.5565/PUBLMAT_25181_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 97-106  
6.
24 p, 431.7 KB Continuous maps of the circle with finitely many periodic points / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1981 - 10.5565/PUBLMAT_25181_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 25 (1981) p. 107-130  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.