Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 4 records found  Search took 0.00 seconds. 
1.
127 p, 2.2 MB Sobre l'índex d'un cos de nombres / Nart, Enric (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
1983 - 10.5565/PUBLMAT_27183_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 1 (1983) p. 5-131  
2.
8 p, 135.1 KB Limits and colimits in the category of small categories / Golasinski, Marek (Nicholas Copernicus University. Institute of Mathematics)
1983
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 1 (1983) p. 133-140  
3.
14 p, 286.7 KB On the endomorphism ring of a free module / Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1983 - 10.5565/PUBLMAT_27183_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 1 (1983) p. 141-154  
4.
8 p, 146.9 KB Automorphisms of the polynomial ring in two variables / Dicks, Warren 1947-
1983 - 10.5565/PUBLMAT_27183_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 27 n. 1 (1983) p. 155-162  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.