Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 10 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.01 segons. 
1.
15 p, 244.0 KB Formas cuadráticas sobre cuerpos totalmente p-adicos / Bayer Isant, Pilar (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 1-15  
2.
7 p, 110.9 KB Cuasianaliticidad en clases de funciones diferenciables de cuadrado sumable / Bruna, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 16-22  
3.
16 p, 240.2 KB Semisistemas en espacios de Hilbert / Castillo, F. ; Llorens, E.
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 23-38  
4.
6 p, 91.5 KB Algunas algebras de funciones diferenciables / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Cufí, Julià, 1945- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 39-44  
5.
7 p, 118.8 KB Cuasianaliticidad en espacios generales de funciones diferenciables / Cufí, Julià, 1945- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques) ; Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 45-51  
6.
9 p, 159.4 KB Caracterización de los ideales con nulidad vacía del álgebra de Lie de los automorfismos infinitesimales con soporte compacto de una estructura simpléctica / Díaz Miranda, Antonio
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 52-60  
7.
12 p, 205.7 KB Anulacion de la cohomologia con valores en un fibrado vectorial holomorfo / Girbau, Joan, 1942- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_07
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 61-72  
8.
16 p, 265.7 KB Posiciones de equilibrio relativo del problema de 4 cuerpos / Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_08
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 73-88  
9.
1 p, 16.1 KB Soluciones periodicas de ecuaciones diferenciales funcionales de tipo neutro con parámetro pequeño / Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_09
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 89-89  
10.
12 p, 1.2 MB Posiciones de equilibrio relativo del problema de 341 cuerpos y su evolución / Simó, C. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)
1976 - 10.5565/PUBLMAT_03176_10
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, (1976) p. 90-101  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.