Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 7 registres trobats  La cerca s'ha fet en 0.00 segons. 
1.
16 p, 339.6 KB Varietats complexes / Girbau, Joan, 1942- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 1-16  
2.
20 p, 321.7 KB Ecuaciones integrales / Ortega, J.
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 17-36  
3.
23 p, 361.8 KB Cohomologia sobre el espectro de una álgebra de Bánach / Puerta Sales, Ferran (Universitat Politècnica de Catalunya. Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials)
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 37-59  
4.
17 p, 323.1 KB Acerca de algunas versiones clásicas del Teorema de Riemann-Roch / Casas Alvero, E.
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_04
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 61-77  
5.
17 p, 209.8 KB Espacios de Köthe y series de Dirichlet / Prada Blanco, J.
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_05
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 79-95  
6.
9 p, 178.4 KB Group rings in which every left ideal is a right ideal / Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_06
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 97-105  
7.
4 p, 52.5 KB Un teorema de coincidencia / Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1977 - 10.5565/PUBLMAT_06177_07
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 107-110  

Us interessa rebre alertes sobre nous resultats d'aquesta cerca?
Definiu una alerta personal via correu electrònic o subscribiu-vos al canal RSS.