Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 3 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
72 p, 1.1 MB Sobre radicales finitos y linealidad residual de grupos nilpotentes / Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_07178_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 7 (1978) p. 1-70  
2.
24 p, 372.2 KB Singularidades en el problema de N-cuerpos / Lacomba Zamora, Ernesto (Universidad Autónoma de Madrid)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_07178_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 7 (1978) p. 71-94  
3.
5 p, 74.2 KB Sobre SK┴ d'un grup finit / Castellet Solanas, Manuel (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
1978 - 10.5565/PUBLMAT_07178_03
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 7 (1978) p. 95-99  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.