Publicacions de la Secció de Matemàtiques

Publicacions de la Secció de Matemàtiques 2 records found  Search took 0.01 seconds. 
1.
75 p, 1.1 MB Flux geodésic en superficies de revolució / Solà-Morales i Rubió, Joan de
1978 - 10.5565/PUBLMAT_09178_01
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 9 (1978) p. 1-75  
2.
59 p, 651.8 KB Sobre extensiones centrales en una variedad de grupos / Llerena Rodríguez, Irene
1978 - 10.5565/PUBLMAT_09178_02
Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 9 (1978) p. 76-135  

Interested in being notified about new results for this query?
Set up a personal email alert or subscribe to the RSS feed.